Wyślij wiadomość
Guangzhou Panyu Trend Waterpark Construction Co., Ltd
E-mail kevintrendgroup@163.com TEL: 86--13922323263
Dom
Dom
>
Aktualności
>
Wiadomości firmowe nt Park Wodny Kazachstan Dorman
Wydarzenia
ZOSTAW WIADOMOŚĆ

Park Wodny Kazachstan Dorman

2017-11-29

Najświeższe informacje o firmie Park Wodny Kazachstan Dorman

Park wodny Kazachstan Dorman jest inwestowany przez Astana Dorman Center i jest ukończony w lecie.

Dorman Center składa się z centrum handlowego, centrum zabaw dla dzieci, pawilonu oceanicznego, parku dżungli i innych atrakcji o powierzchni ponad 17000 mkw.

Zespół Trend Group przeprowadził głębokie badania, wizyty terenowe w Dorman Center i wykorzystał większość istniejących struktur do wyboru najbardziej odpowiednich zjeżdżalni dla Dorman Water Park, aby stworzyć centrum rozrywki wodnej w zamarzniętym świecie.

Istnieje wiele atrakcyjnych urządzeń parku wodnego w tym projekcie, takich jak zjeżdżalnia wodna Tornado, zjeżdżalnia Space Bowl, zjeżdżalnia wodna, zjeżdżalnia spiralna, basen Wave, rzeka Lazy, budynek wodny i tak dalej. Łączy się z falistym basenem i leniwą rzeką, dzięki czemu cały park jest bardzo atrakcyjny.

W tym samym czasie ten park zainstaluje największy diabelski młyn i możesz podziwiać całe miasto. Te elementy rozrywki sprawiają, że Astana staje się wymarzoną stolicą mody.

Park wodny ma zostać otwarty w czerwcu 2017 roku, aby przyjąć gości, do nowoczesnego Astana dodać nowe miejsce do zabawy.

Jeśli chcesz założyć własny park wodny, skontaktuj się z nami.

Osoba kontaktowa: kwiecień

WhatsApp / Wechat: +86 13602226974

Skype: Trend water park

E-mail: sales@gztrend.com

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

86--13922323263
Trend Creative Park, nr 263, Xingye Av.East, miasto Nancun, dystrykt Panyu, miasto Guangzhou, prowincja Guangdong, Chiny
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas